Parafia św. Marii Magdaleny w Garczegorzu

Intencje Mszy świętej.

Intencje Mszy Świętej.

XI Tydzień Zwykły.

17 – 23 czerwca 2024 roku.

Poniedziałek, św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. 17.06.24r.

1700 Regina i Władysław Bulman, w dniu ziemskich urodzin.

Wtorek, 18.06.24r.

0900 + Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

1700 Halina Wiczkowska.

Środa, 19.06.24r.

Nowenna do MBN Pomocy.

Intencja powszechna: aby emigranci z powodu głodu i wojny znaleźli akceptację i perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują

Intencja parafialna: o pokój na świecie, za uchodźców mieszkających na terenie naszej parafii, dekanacie, diecezji o otwarcie serc na ich potrzeby.

( Róże: św. Klary i św. Maksymiliana)

1700 o Boże błogosławieństwo w rodzinach i zdrowie dla członkiń Róży św. Klary. (Int: Róży: św. Klary)

Czwartek, 20.06.24r.

0900 + Stanisław Syldatk.

Piątek, św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. 21.06.24r.

1600 + Adoracja Najśw. Sakramentu Pana Jezusa.

1700 + IV rocznica śmierci, o radość nieba dla Jerzego Schutha. (Int. od Jasia i Małgosi).

Sobota, 22.06.24r.

1700 + Janina i Jan Drużyńscy.

XII Niedziela Zwykła. 23.06.24r,

0730 za zmarłego męża Witolda w V rocznicę śmierci.

0900 +                                                             (Janowice)

1030 +  Stefania Głodowska, Mariusz Majer.

Intencje Mszy Świętej.

XII Tydzień Zwykły.

24 – 30 czerwca 2024 roku.

Poniedziałek, Uroczystość św. Jana Chrzciciela. 24.06.24r.

1700 Teresa Jedynak, m-c od śmierci.

Wtorek, 25.06.24r.

1700 + Teresa Jedynak int. od ZP Znicz.

1745 + Helena Miłosz, int. od mieszkańców Garczegorza.

Środa, 26.06.24r.

1700 + Nowenna do MBN Pomocy.

(Róże: św. Marii Magdaleny i św. Faustyny)

+ za wszystkich zmarłych członków Róż Różańcowych z naszej Parafii.

(Int. od Róż: św. Marii Magdaleny i św. Faustyny).

1745 + Marek Pilch, I rocznica śmierci.

Czwartek, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. 27.06.24r.

0900 + podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Stefanii.

Piątek, św. Ireneusza, biskupa i męczennika. 28.06.24r.

1600 +  Adoracja Najśw. Sakramentu Pana Jezusa.

1700 + za zmarłych z rodziny Kołsut: Jan i Mieczysław.

1745 + Stanisław Cholewa, int. od mieszkańców Pogorszewa.

Sobota, Uroczystość Śś. Apostołów Piotra i Pawła. 29.06.24r.

0900 Mirosław Górski, int. od Beaty i Zbigniewa.

1600 + o dar nieba, łaskę zbawienia, odpuszczenie grzechów i spokój duszy dla śp. Marka  Jurczyńskiego. (int. od kochającej Izabeli).

(Janowice)

1700 + Msza św. dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Krystiana i jego Rodziny oraz Stasia i jego Rodziny.

XIII Niedziela Zwykła. 30.06.24r.

0730 + o radość nieba dla Jana Hallmann i zmarłych z Rodziny Hallmann, Gerc i Łyżwa.

0900 + Stefania, XIII rocznica śmierci oraz za zmarłych Alfonsa, Kazimierza i Krystynę Klejna. (Janowice)

1030 + w dniu ziemskich urodzin i imienin Jana i Cezarego Marciniak.