Parafia św. Marii Magdaleny w Garczegorzu

Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku

Utworzono: 06-06-2024

W dniu dzisiejszym, w czwartek 6 czerwca w kościele św. Józefa Oblubieńca w Janowicach odbyło się Nabożeństwo ku czci MBN Pomocy oraz przekazanie obrazu MBN Pomocy Rodzinie Państwa Zamojskich Wiolecie i Władysławowi, którzy rozpoczęli kontynuację peregrynacji obrazu po naszej wspólnocie parafialnej wśród Rodzin tej części naszej Parafii. Obraz przekazał i nabożeństwu przewodniczył ks . Stanisław M. Niech Matka nasza najlepsza błogosławi i obdarza łaskami wszystkie Rodziny, które będą ją gościły. Ks. Proboszcz.

Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku
Peregrynacja Obrazu MBN Pomocy- Janowice, 6 czerwca 2024 roku

Przejdź do góry strony