Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Niedziela 7 kwietnia godzina 20.00.

Utworzono: 08-04-2024

W dniu wczorajszym w Niedzielę, 7 kwietnia podczas nabożeństwa w godzinie Apelu Jasnogórskiego rozpoczęła się Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Rodzinach naszej Parafii. Nabożeństwu przewodniczył Ksiądz Proboszcz Waldemar O., a pierwszą Rodziną która przyjęła Obraz MBN Pomocy byli Państwo Miotk T i K. Obraz będzie wędrował po naszej Wspólnocie. według wyznaczonej kolejności, na zaproszenie otrzymane od poszczególnych Rodzin. Niech Matka wysłuchuje. naszych modlitw.