www.parafia.garczegorze.pl

XXXIII Niedziela Zwykła.

17 listopada 2019 roku.

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.

2. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Serdeczne życzenia Panu Kazimierzowi i Andrzejowi z tej okazji oraz członkom scholi, które prowadzą.

3. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.

4. Zachęcam do nabycia kolejnych numerów czasopism: „Pielgrzyma” , „Małego Pielgrzyma” oraz „Gościa niedzielnego”, ”Różańca”. W zakrystii można nabyć kalendarze ścienne na przyszły rok.

5. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Modlitwy wypominkowe w tygodniu przed Mszą św. Karty wypominkowe można nadal składać w biurze parafialnym, a także w zakrystii.

6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.00.

7. Pielgrzymka majowa 2020 rok do Fatimy i Santiago de Compostella. Zgłaszajmy się.

8. W najbliższą Niedzielę po Mszy św. o godzinie 10.30 spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci przygotowujących nie do I-szej Komunii św.

9. Serdeczne Bóg zapłać Rodzinom sprzątającym w minionym tygodniu Kościół.

Garczegorze: Górska Hanna, Malinowska Karolina, Strońska Monika, Bobrucka Agata.

Janowice: Jones Agata, Lisiecka Wanda, Grunau Wioletta.

W najbliższą sobotę proszę o pomoc Rodziny:

Garczegorze: Wilkowo: Zaręba Elżbieta, Fludra Malwina, Wolff Marta, Kotulska Celina.

Janowice: Makles Natalia, Stachowska Barbara,. Woźniak Elżbieta.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia życzę zdrowia i wielu łask Bożych.