Boże Ciało. 11.06.20r.

Utworzono: 11-06-2020
Boże Ciało 2020 r.

W obecnej sytuacji wiele wydarzeń odbywa się w innej formie. W tym roku nie było tradycyjnej procesji Bożego Ciała w naszej diecezji, parafii.

Z głębi serca dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i wspólne przeżycie w naszej wspólnocie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Dziękuję młodzieży za przygotowanie liturgii (Ani, Julii, Pawłowi), ministrantom, scholi na czele z panem Kazimierzem. Bielankom (dziewczynkom sypiące kwiatki Panu Jezusowi): Zosia, Zuzia, Marysia, Małgosia, Marcjanna, Magdalena, którymi opiekowały się Ania i Weronika. Dziękuję druhom strażakom za asystę w czasie procesji oraz Panom Andrzejowi i Piotrowi. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w dzisiejszą uroczystość i za udekorowane okna. Bóg zapłać!