ODPUST – 22 lipca 2018 roku.
Przeżywaliśmy parafialny odpust. Uroczystość naszej patronki Św. Marii Magdaleny.
Uroczystej Sumie odpustowej o godzinie 13:00  przewodniczył i Słowo  Boże skierował do nas Ojciec Maksymin Tandek OFM, w koncelebrze:  ks. Grzegorza Grubby SDB, Ks. Proboszcza Czesława Kubery,  ks. Proboszcza Krzysztofa Kozakiewicza, ks. Proboszcza Krzysztofa Szykownego.
Liturgię wzbogacili zaangażowani świeccy lektorzy: Anna Tandek, Martyna Rycak, Piotr Rycak, Mateusz Giełażyn.
Na zakończenie Eucharystii odbyła się uroczysta Procesja Eucharystyczna wokół naszego kościoła w asyście liturgicznej druhów  Strażaków z Pogorszewa.  Ojciec Maksymin w łączności  ze  Słowem Bożym obdarował parafian obrazami Pana Jezusa Miłosiernego i Maryi w Gwadelupy.
Bóg zapłać tym, którzy uczestniczyli w tej  Uroczystości parafialnej, tym którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do organizacji i przeżycia odpusu parafialnego serdeczne  Bóg  zapłać!