Intencje Mszy Świętej.

XXVIII Tydzień Zwykły.

14 -  20 października 2019 roku.

Poniedziałek, św. Kaliksta I.14.10.19r.

1700 + Msza św. dziękczynna dla całej Rodziny, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

Wtorek, św. Teresy od Jezusa. 15.10.19r

1700 + o Boże błogosławieństwo dla Bartosza z okazji X rocznicy urodzin.

Środa, św. Jadwigi Śląskiej. 16.10.19r.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1700 +  Intencja powszechna: Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę  misyjną w Kościele.

Intencja parafialna: modlimy się o mocną wiarę, czystość serc i wytrwałość w dobrym dla nas.

(Int. Róż: św. Klary i św. Maksymiliana).

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1800 + w intencji Parafian.                                                                                             (Janowice).

Czwartek, Św. Ignacego Antiocheńskiego. 17.10.19r.

0900 +  za zmarłych: Augustyna, Mariannę Richert i ich bliskich oraz Annę, Stanisława Mach i zmarłych z ich Rodzin.

Piątek, Św. Łukasza. 18.10.19r.

1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

1700 +  o radość nieba dla Rodziców Jana i Leokadii oraz szwagra Antoniego.

1800 +  XXIII rocznica ślubu Ewy i Andrzeja, z podziękowaniem i o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże.

Sobota, Św. Pawła od Krzyża. 19.10.19r.

1300 + o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Liliany Sobczyk.                                            (Janowice)

1700 + podziękowanie za opiekę i wszelkie otrzymane łaski od Pana z okazji 70 rocznicy urodzin Albina oraz prośbą o opiekę na dalsze

lata życia dla niego i jego całej Rodziny.

XXIX Niedziela Zwykła, 20 .10.19r.

0730 +  za zmarłych Rodziców: Andrzeja, Katarzynę i Rodzeństwo.

0900 +  za zmarłego Jacka Leik, int. od ZP Znicz.                                                                           (Janowice)

1030 +  za zmarłego Mariusz, w XXXIII rocznicę ziemskich urodzin.