Intencje Mszy Świętej.

III Tydzień Wielkiego Postu.

8 - 14 marca 2021 roku.

Poniedziałek.08.03.21r.

1700 + o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin: 90- tych męża Grzegorza

i 60- tych syna Romana.

1730 ks. Tomasz Krajna, gr. 28 (od Parafian).

Wtorek, 09.03.21r.

0900 + ks. Tomasz Krajna, gr. 29 (od Parafian).

Środa, 10.03.21r.

Nowenna do MBN Pomocy.

1700 + Intencja ewangelizacyjna – Sakrament pojednania. Módlmy się o to, abyśmy

przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się

nieskończonym miłosierdziem Bożym.

Intencja parafialna: Za tych, którzy przeżywają jakiekolwiek problemy i kryzysy

osobiste, rodzinne albo małżeńskie – o dary Ducha Świętego: o dar mądrości, o

dar rady oraz o siłę dla nich, by potrafili z Bożą pomocą znaleźć dobre

rozwiązanie tych problemów.

+ przez wstawienictwo św. Józefa prosimy o potrzebne łaski dla członków z Róży św. Józefa

i Róży św. Antoniego, o dar zdrowia, nadziei dla naszych bliskich chorych.

(int. św. Józefa i św. Antoniego)

1730 +  ks. Tomasz Krajna, gr. 30 (od Parafian).

Czwartek, 11.03.21r.

1800 w intencji Parafian.

Piątek, 12.03.21r.

1630 + Droga Krzyżowa.                                                                                                  (Janowice.)

1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu.                                                              (Garczegorze.)

1730 + Droga Krzyżowa.                                                                                                 (Garczegorze.)

+ Stanisława Hinca, int. od mieszkańców Garczegorza.

Sobota, 13.03.21r.

1700 + Franciszek, Maria Belina.

IV Niedziela Wielkiego Postu14.03.21r.

0730 + o radość nieba dla zmarłych: Krystyny, Zbigniewa i Zbigniewa Gerc.

+ Gorzkie Żale

0900 + Bernard, Agnieszka Ulenberg.                                                                                 (Janowice.)

+ Gorzkie Żale.

1030 + Kazimierz Kwiatkowski; Jan Wieliczko.

+ Gorzkie Żale.