Życzenia Wielkanocne 2022r.

Utworzono: 16-04-2022

Bracia i Siostry! Drodzy Parafianie i Dobrodzieje!

Szanowni Goście! Wszyscy Ludzie Dobrej Woli!

Tej właśnie nocy Chrystus skruszywszy więzy śmierci, jako zwycięzca wyszedł z otchłani. Nic by nam przecież nie

przyszło z daru życia, gdybyśmy nie zostali odkupieni.

O, jak przedziwna łaskawość Twej dobroci dla nas! O, jak niepojęta jest Twoja miłość: aby wykupić niewolnika, wydałeś

swego Syna.”

(Orędzie Paschalne-fragment)

Z okazji Świąt Paschalnych życzę:

Aby nasze oczy zawsze wpatrzone były w oblicze Zmartwychwstałego, a serca wypełnione były wiarą, że On żyje.

Niech to będzie dla nas źródłem odwagi i niezachwianego przekonania, że nawet w najtrudniejszych okolicznościach życia należymy do Niego.

Jezus zmartwychwstał! On żyje!

Ksiądz Proboszcz.