Życzenia na Boże Narodzenie 2022 rok.

Utworzono: 24-12-2022

Drodzy Parafianie Drodzy Goście,

Niech pokój, który przynosi Dziecię z Betlejem, zagości w naszych sercach i wzbudzi pragnienie budowania przyszłości opartej tylko na Nim, z szacunkiem dla drugiego, w braterstwie wzajemnej miłości.

Bóg, który narodził się w Betlejem jako bezbronne Dziecię, przyszedł do świata pogrążonego w mroku grzechu i śmierci. Przychodzi również dzisiaj do każdego z nas, do naszej codzienności, tam, gdzie panuje dobro i życzliwość, ale także tam, gdzie trwają wojny, konflikty, niezgoda i przemoc. Uczy nas pokory i wrażliwości na potrzeby innych”.

Niech Jego Pokój zagości w naszych sercach i wzbudzi pragnienie budowania przyszłości opartej tylko na Nim, z szacunkiem dla drugiego, w braterstwie i wzajemnej miłości”.

Życzę Wam Drodzy zdrowia, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, miłości Bożej Dzieciny

i Pokoju!

Ksiądz Proboszcz Czesław

Garczegorze, 24.12. 2022 rok.