Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.

Utworzono: 02-09-2019
Życzę wam wszystkim na początek
Szkolnego roku samych piątek!”
                                                                                  ( JAN BRZECHWA, Nowy rok szkolny)

          2 września Mszą świętą rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny w naszej Szkole i Wspólnocie parafialnej w Garczegorzu. W liturgię Mszy świętej naszej Parafii zaangażowali się uczniowie naszej szkoły. Liturgię Słowa przygotowali uczniowie klasy: VIb Paweł Misiura, psalm uczennica klasy Vb Natalia Wolska, modlitwę wiernych przygotował uczeń klasy VIIIa Błażej Leyk. Liturgię  uświetnił śpiewem i grą  pan Andrzej Andrzejewski oraz schola. Ksiądz proboszcz Czesław Kubera życzył wszystkim sukcesów w zdobywaniu wiedzy i jej pogłębianiu. Na końcu liturgii Mszy świętej zostały poświęcone  plecaki i przybory szkolne dzieci, które   rozpoczynają swoją przygodę  ze szkołą.  Pani Dyrektor mgr Guźniczak Alicja podziękowała  za  wspólne liturgiczne  spotkanie i otwarcie  nowego roku szkolnego i katechetycznego. Super wiedza  to MĄDROŚĆ. Na koniec Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz udzielił uroczystego błogosławieństwa uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.
Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w Garczegorzu. 2 września 2019 roku.

Przejdź do góry strony