EDK, Garczegorze, św. Maria Magdalena - Łeba, św. Jakuba Apostoła.

Utworzono: 25-03-2023

Dziękuję wszystkim uczestnikom EDK Garczegorze – Łeba, 24 marca 2023r., już piątej naszej edycji!

Wzięło w niej udział około 100 osób z różnych miejscowości okolicznych jak i odległych (Koszalin). Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie EDK. (ks. Dziekan Zenon Myszk, ks. Paweł Skrzyński).

Swoją wdzięczność kieruję do Pani sołtys Iwony B. z Białogardy oraz osób z nią współpracujących za gościnność, poczęstunek i możliwość chwilowego odpoczynku - regeneracji sił w Świetlicy wiejskiej. Bóg zapłać!

Druhom OSP Pogorszewo z Panem Prezesem Andrzejem Florczykiem na czele za opiekę na całej trasie EDK, zabezpieczeniem przejścia pątników, za przygotowanie wspaniałej grochówki, herbaty. Na nich zawsze można liczyć!!!!   Bóg zapłać!

Wdzięczność swoją kieruję również  Sponsorom Państwu Beacie i Andrzejowi Syldatk oraz Panu dyr. Krzysztofowi Pruszak. Serdeczne Bóg zapłać!

I wybaczcie, że na końcu, ale z całego serca: WAM UCZESTNICY kolejnego EDK 2023!!!  Za to, że byliście , podjęliście pokutny trud i mimo bólu, zmęczenia  dotrwaliście do końca! Niech Pan Wam błogosławi! Bóg zapłać!

Zapraszam w przyszłym roku!

Ks. Czesław.