EDK 19.03.2021r., Garczegorze-Łeba

Utworzono: 20-03-2021

Ruszyli ze św. Jakubem Ap.

Z kościoła p.w. św. Marii Magdaleny w Garczegorzu na EDK  wyszło 19 marca o godzinie 23.00 ok.79 osób. Ruszyli po Mszy świętej w ich intencji i po błogosławieństwie na drogę, którego udzielił ks. dziekan kanonik Zenon Myszk. ...

Serdeczne podziękowanie w przygotowaniu tegorocznej edycji EDK 2021r. składam księdzu Karolowi Misiurskiemu, wikariuszowi parafii św. Jakuba Ap w Łebie.

Wyrazy ogromnej wdzięczności składa druhom strażakom OSP Pogorszewo na czele z Prezesem druhem Andrzejem Florczykiem. Wspaniała grochówka i zabezpieczenie całej trasy: 32 km EDK. Odpowiedzialnie, ofiarnie i z poświęceniem wszyscy zaangażowani Druhowie.  Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję Panu Adamowi Konkel za użyczenie Busa do wsparcia organizacji EDK.

Uczestnikom wszystkim Bóg zapłać! -  i do następnej edycji EDK 2022r.

Ks. Czesław